elwin013's blog

kawałek sieci młodego geeka

Cześć, jestem Kamil! Witaj na moim blogu!

Wyniki matury

Po ponad półtora miesiąca od ostatnich egzaminów maturalnych przyszedł czas na odebranie wyników, czyli krótko mówiąc – sprawdzenie na ile ocenili moje wypociny. A jak mi poszło? W skrócie – ZDAŁEM. ;-)

Część znajomych czatowało w nocy na pojawienie się wyników w systemie OBIEG. Część poszła spać, przeczytawszy nieoficjalną informację, że wyniki będą o szóstej rano. Okazało się jednak, że swoje rezultaty można było zobaczyć w internecie około godziny drugiej w nocy i już zaraz po ich udostępnieniu można było poczytać w Wiodącym Portalu Społecznościowym(&#8482, ®, itepe, itede) wpisy osób chwalących się tym, że zdali. Tak czy inaczej najpiękniejszy komentarz odnośnie matury pojawił się na Facebooku na profilu jednej ze znajomych studentek:

Zdaliście maturę? Gratulacje! ^__^ Teraz zobaczycie, co to prawdziwe piekło v___v…

Ale wracając do wyników, szczerze mówiąc spodziewałem się gorszych, przede wszystkim z rozszerzonej matematyki – uzyskałem 90%, a sądziłem, że będę miał dziesięć punktów procentowych mniej. Zadowolony jestem także z rozszerzonego angielskiego, zaliczonego na 80%, natomiast odrobinę mniej z fizyki (również rozszerzonej) – 53%. Egzaminy na poziomie podstawowym również dobrze – matematyka 98%, angielski 94%, a wynik z polskiego zachowam dla siebie. ;-)

A gdzie dalej, czyli gdzie nas studia? Jak pisałem w poprzednim poście to WAT albo Politechnika Warszawska. W obu przypadkach kierunek związany z informatyką. A wyniki już za tydzień… :-)


6 komentarzy do “Wyniki matury”

ha ha ha. Z półtorej godziny czekania na parę zdań -.- i ten nudny temat -> szkoła :P pfffff ;P po prostu stąd wychodzę.

Cóż, to chyba ostatni mój post na temat szkoły. ;-) A przynajmniej tak stricto o niej. Teraz będę denerwował postami o studiach. :-D

Zostaw komentarz