elwin013's blog

kawałek sieci młodego geeka

Cześć, jestem Kamil! Witaj na moim blogu!

Blog Day 2011

W tym roku i ja postanowiłem się pobawić w promowanie, moim zdaniem wartych śledzenia, blogów z okazji Blog Day 2011. Zgodnie z „przepisem” na stronie akcji będą one innej tematyki niż mój, ale wbrew niemu będzie ich zaledwie trzy (zamiast pięciu). Tak czy inaczej zapraszam do zapoznania się z polecanymi przeze mnie blogami. :)

Evanrinya.jogger.pl

Refleksje i przemyślenia inteligentnej osiemnastolatki na temat ludzi i ich zachowań, samej siebie i wielu innych również. Kiedyś trafiłem i zostałem na dłużej (a teraz wołają na mnie czytelnik).

W świecie absurdów – blog Małgorzaty Karoliny Piekarskiej

Blog pisarki (twórczyni m.in. „Klasy pani Czajki”, „Tropicieli” oraz „LO-terii”) poświęcony głównie absurdom zauważonym w życiu codziennym, a także ogólnym przemyśleniom na temat bieżących wydarzeń. Zdecydowanie warto przejrzeć archiwum.

Na końcu świata

Czyli o wyprawach z innego punktu widzenia – turysty, który odwiedza to na co ma ochotę, a nie to co jest popularne. Sporo zdjęć i opisów miejsc (oraz tradycji i zwyczajów tam panujących), które warto odwiedzić, a obok których, w czasie wakacji czy też urlopu, przeszlibyśmy obojętnie gdyby nikt nie zwrócił nam uwagi.


1 komentarz do “Blog Day 2011”

Zostaw komentarz