elwin013's blog

kawałek sieci młodego geeka

Witaj na moim blogu. Nazywam się Kamil elwin013 Banach. Jestem dwudziestokilkuletnim pasjonatem komputerowym z okolic Zamościa. Aktualnie na emigracji w Warszawie - studia na Wojskowej Akademii Technicznej.

Nowy wygląd bloga

Prawie rok po wystartowaniu z blogiem zebrałem siły by stworzyć własny motyw WordPressa. Korzystając ze szkieletu Starkers HTML5 udało mi się stworzyć to co właśnie widzicie. Mi się podoba, a Wam? ;-)

Nie wszystko może jest jeszcze do końca dopracowane, na pewno skórkę czeka jeszcze kilka (albo i wiele) kosmetycznych zmian. Jeśli zauważycie, że coś tu jest nie tak, elementy układają się nie tak jak trzeba, gdzieś pomyliły mi się kolory, czy cokolwiek innego niepokojącego – dajcie znać w komentarzach. Będę wdzięczny :)

PS. Mam mocne postanowienie pisania częściej. Może się uda ;-)


Podziel się z innymi!

    Wpis opublikowano i zapisano w kategorii blog. Możesz śledzić komentarze przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub skomentować na własnym blogu, korzystając z trackbacka.

    5 komentarzy do “Nowy wygląd bloga”

    jak dla mnie wszystko za bardzo zlewa się w jedną całość, trzeba sekundę popatrzeć zanim sie zauważy gdzie się kończy wpis a gdzie zaczyna reszta:D

    @Chillout: Miało być prosto i chyba mi się udało ;-) Sam pomysł jakiegoś wyróżnienia wpisów od reszty jest zresztą interesujący. Dzięki za sugestie! :)

    Zostaw komentarz